DoubleTree by Hilton Warsaw Hotel & Conference Centre, Warszawa
OSTATNIA NOC W ROKU 2020

OSTATNIA NOC W ROKU 2020

 • dowolna dł. pobytu
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Jeśli ostatni dzień roku planujecie spędzić w Warszawie, koniecznie pomyślcie o komfortowym noclegu w DoubleTree by Hilton Warsaw połączonym z uroczystą sylwestrową kolacją.

Nasz Szef Kuchni tym razem skomponował MENU z elementami kuchni włoskiej, która wśród naszych Gości cieszy się ogromną popularnością.

Oferta zawiera:

 • Nocleg dla dwóch osób w komfortowym pokoju o wybranym standardzie
 • Śniadanie w formie bufetu w Restauracji Garden
 • Uroczystą Kolację Sylwestrową dla 2 osób, w formie bufetu w godzinach 20.00-02.00 w Restauracji Garden,
 • Welcome drink na powitanie
 • Dostęp do strefy Wellness (basen z nisko zasoloną wodą, 2 sauny, brodzik dla dzieci, strefa relaksu)
 • Całodobowy dostęp do siłowni i studia Cardio Fitness by Precor
 • Dostęp do kameralnej strefy Level Up z kompleksem saun, prysznicami wrażeń i fantazyjnym jacuzzi (wstęp wyłącznie dla osób powyżej 16 roku życia)
 • 20% zniżki na zabiegi w The SPA (do wykorzystania podczas pobytu | nie dotyczy pakietów promocyjnych)
 • Miejsce parkingowe przed hotelem
 • Możliwość późniejszego wymeldowania z hotelu (do godz. 14:00)

Dodatkowe informacje:

 • Trzecia osoba w pokoju możliwa za dodatkową opłatą 402,80 PLN (cena zawiera dostawkę oraz kolację)
 • Bezkosztowa anulacja do7 dni przed przyjazdem.

 

Wellness & SPA

Poznaj ofertę The SPA.

Warto wiedzieć

§ 1. W rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 1758, 1797, 1829, 1871, 1917 i 1931) wprowadza się następujące zmiany:
1) w § 6:
a) ust. 2 otrzymuje brzmienie:
„2. Do dnia 29 listopada 2020 r. prowadzenie usług hotelarskich w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 238 oraz z 2020 r. poz. 374 i 568) jest dopuszczalne, z wyłączeniem działalności, o której mowa w ust. 1 pkt 1 i 3, wykonywanej na terenie prowadzenia usług hotelarskich, wyłącznie:
1) w zakresie działalności hoteli robotniczych lub hoteli dla pracowników sezonowych (ujętej w Polskiej Kla-syfikacji Działalności w podklasie 55.90.Z);
2) dla gości:
a) korzystających z tych usług w ramach podróży służbowej, o której mowa w art. 775 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, lub podróży wykonywanej w związku z czynnościami służbowymi lub zawodowymi, lub związanymi z wykonywaniem działalności gospodarczej,
b) będących zawodnikami korzystającymi z tych usług w czasie zgrupowań i współzawodnictwa sportowego,
c) będących osobami wykonującymi zawód medyczny w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej,
d) będących pacjentami i ich opiekunami, jeżeli konieczność zapewnienia im zakwaterowania wynika z warunków określonych dla danego świadczenia opieki zdrowotnej.”,

Nasze zasady
Zameldowanie

GODZINA PRZYJAZDU:      15:00       |       GODZINA WYJAZDU:      11:00

W związku ze zmianami w przepisach podatkowych wchodzących w życie od dnia 01.01.2020 r. uprzejmie informujemy, że  wystawienie faktury VAT możliwe będzie wyłącznie w przypadku przekazania nam numeru NIP najpóźniej w dniu dokonania rezerwacji w naszym hotelu.

Zwracamy Państwa uwagę na istotne zmiany polegające na tym, że w przypadku, jeśli nie podacie Państwo numeru NIP, wówczas zamiast faktury VAT otrzymacie Państwo Rachunek, który nie będzie mógł być wymieniony na fakturę VAT.

Polityka względem dzieci Dziecko korzystające z łóżka opiekunów - bezpłatnie. Łóżeczko dla dzieci do lat 2 - bezpłatnie. Dla dz\ieci od 3 lat jak i osób dorosłych dostawka płatna dodatkowo, dostępna na zapytanie Gościa. Obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 108 zł brutto (bez śniadania).  Ceny śniadań: 0-4 lata - bezpłatne, 5-12lat 32,40 zł brutto, dzieci powyzej 12 lat i dorośli 34,80zł brutto (przy zamówieniu najpóźniej podczas zameldowania).  
Polityka względem zwierząt Hotel akceptuje małe psy lub koty w wybranych pokojach, za dodatkową opłatą 100zł za dobę. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest do: • zgłoszenia pobytu zwierzęcia najpóźniej w momencie zameldowania do hotelu • trzymania zwierzęcia w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości i personelu • prowadzenia zwierzęcia na smycz na terenie Hotelu oraz do naprawy wszelkich szkód poczynionych przez zwierzę, • niezwłocznego usuwania wszelkich nieczystości pozostawionych przez zwierzę. W pokoju może przebywać jedno zwierzę. Dozwolone jest przybywania zwierzęcia w ogrodzie hotelowym oraz na tarasie restauracji. Przebywanie zwierzęcia w częściach gastronomicznych, SPA i Wellness jest zabronione. W przypadku niestosowania się do powyższego gość zostanie obciążony opłatą dodatkową w wysokości 500zł brutto.
Parking - informacje Miejsca parkingowe na parkingu zewnętrznym - bezpłatne. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - płatne 50 PLN brutto za dobę.
Warunki anulacji Płatność na miejscu, bez kosztowa anulacja możliwa na 7 dni przed przyjazdem, konieczność podania danych karty kredytowej do gwarancji. W przypadku późnej anulacji, karta zostanie obciążona 100% wartości rezerwacji.
Metody płatności
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Zobacz koniecznie

Nasze pozostałe oferty

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij