DoubleTree by Hilton Warsaw Hotel & Conference Centre, Warszawa
Magiczne Święta w DoubleTree

Magiczne Święta w DoubleTree

  • 2 noce
  • BB - Śniadanie w cenie
Spędź ciepłe, rodzinne Święta Bożego Narodzenia w DoubleTree by Hilton - z dala od trosk i świątecznych przygotowań.

Zamiast myśleć o gorączkowych przygotowaniach do Świąt, zrelaksuj się w naszej strefie Wellness, zadbaj o siebie w hotelowym The SPA i spraw dzieciom radość podczas świątecznych animacji. W DoubleTree by Hilton Warsaw zadbamy o wyjątkową atmosferę i wyśmienitą kuchnię podczas uroczystej Kolacji Wigilijnej i świątecznych Brunchy.

Jeśli pragniesz poczuć domową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i jednocześnie podarować sobie i swoim bliskim kilka chwil odpoczynku - nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Pakiet świąteczny obejmuje:

  • 2 noclegi w wybranej kategorii pokoju
  • Śniadania w formie bufetu w Restauracji Garden
  • Elegancką Kolację Wigilijną lub uroczysty Brunch Świąteczny
  • Słodką niespodziankę oraz butelkę wina w pokoju
  • Świąteczne animacje dla dzieci w hotelowym Kids Club'ie
  • Nielimitowany wstęp na siłownię ze studiem cardio oraz unikalnej strefy Wellness z basenem, kompleksem saun i brodzikiem dla dzieci
  • Bezpłatny parking zewnętrzny
**Publikowane ceny skalkulowane są dla 2 osób dorosłych. Przy rezerwacji dla większej ilości osób, prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji: 
DoubleTreeReservations@hilton.com / +48 22 278 00 00

Kolacja Wigilijna MENU

Brunch Świąteczny MENU

Wyżywienie

W cenę pakietu wliczone są śniadania oraz Kolacja Wigilijna lub Świateczny Brunch do wyboru.

Dodatkowo płatne

Jeżeli chielibyście dokupić Kolację Wigilijną lub Świąteczny Brunch w Restauracji Garden, dla Gości hotelowych oferujemy specjalną cenę 220zł od osoby.

 

Nasze zasady
Zameldowanie

GODZINA PRZYJAZDU:      15:00       |       GODZINA WYJAZDU:      11:00

W związku ze zmianami w przepisach podatkowych wchodzących w życie od dnia 01.01.2020 r. uprzejmie informujemy, że  wystawienie faktury VAT możliwe będzie wyłącznie w przypadku przekazania nam numeru NIP najpóźniej w dniu dokonania rezerwacji w naszym hotelu.

Zwracamy Państwa uwagę na istotne zmiany polegające na tym, że w przypadku, jeśli nie podacie Państwo numeru NIP, wówczas zamiast faktury VAT otrzymacie Państwo Rachunek, który nie będzie mógł być wymieniony na fakturę VAT.

Polityka względem dzieci Dziecko korzystające z łóżka opiekunów - bezpłatnie do 6 roku życia. Łóżeczko dla dzieci do lat 2 - bezpłatnie. Dla dzieci od 3 lat jak i osób dorosłych dostawka płatna dodatkowo, dostępna na zapytanie Gościa. Obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 108 zł brutto (bez śniadania).  Ceny śniadań: 0-12 lat - bezpłatne, dzieci powyzej 12 lat i dorośli 64,80zł brutto (przy zamówieniu najpóźniej podczas zameldowania). W pakietach zawierających śniadanie, pobyt dzieci nie jest skalkulowany. Prosimy o bezpośredni kontakt z Hotelem w celu przygotowania oferty dla pobytów rodzinnych.    
Polityka względem zwierząt Hotel akceptuje zwierzęta w wybranych pokojach, za dodatkową opłatą 80zł za pobyt. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest do: • zgłoszenia pobytu zwierzęcia najpóźniej w momencie zameldowania do hotelu • trzymania zwierzęcia w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości i personelu • prowadzenia zwierzęcia na smyczy na terenie Hotelu oraz do naprawy wszelkich szkód poczynionych przez zwierzę, • niezwłocznego usuwania wszelkich nieczystości pozostawionych przez zwierzę. W pokoju może przebywać jedno zwierzę. Dozwolone jest przybywanie zwierzęcia w ogrodzie hotelowym oraz na tarasie restauracji. Przebywanie zwierzęcia w częściach gastronomicznych, SPA i Wellness jest zabronione. W przypadku niestosowania się do powyższego gość zostanie obciążony opłatą dodatkową w wysokości 500zł brutto.
Parking - informacje Miejsca parkingowe na parkingu zewnętrznym - bezpłatne. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - płatne 50 PLN brutto za dobę.
Warunki anulacji Płatność na miejscu, bez kosztowa anulacja możliwa na 3 dni przed przyjazdem, konieczność podania danych karty kredytowej do gwarancji. W przypadku późnej anulacji, karta zostanie obciążona 100% wartości rezerwacji.
Metody płatności
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Zobacz koniecznie

Nasze pozostałe oferty

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij