DoubleTree by Hilton Warsaw Hotel & Conference Centre, Warszawa
Tło bannera

Pomagamy innym DT Care Committee

05
gru 2020
06
gru 2020
2 os.
Idea całej sieci HILTON
Pomagamy!

W DoubleTree by Hilton Warsaw funkcjonuje komitet CARE, który zbiera się raz w miesiącu aby omówić strategie działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i pomocy charytatywnej. Podczas obrad, w których udział biorą chętni pracownicy, powstaje wiele wspaniałych inicjatyw pomocy tym najbardziej potrzebującym oraz walki o ochronę środowiska. Komitet jest ideą całej sieci HILTON – obejmuje bardzo szerokie działania, od pomocy w nauczaniu dzieci o zrównoważonym rozwoju, przez metody recyklingu, wykorzystanie energii odnawialnej po faktyczną, dobrowolną pomoc w domach dziecka i schroniskach. Nasi pracownicy mają niezliczoną ilość pomysłów i wielkie pokłady energii by pomagać innym.

Z naszego komitetu zrodziły się: współpraca z Centrum Zdrowia Dziecka, akcja DKMS, Pomoc w schronisku w Falenicy, zbieranie plastikowych naklejek, ograniczanie plastiku, akcja sadzenia drzew, Szlachetna Paczka i wiele innych!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij