DoubleTree by Hilton Warsaw Hotel & Conference Centre, Warszawa
Tło bannera

Instruktorzy

07
mar 2021
08
mar 2021
2 os.
Logo The Spa
Beata
Messely
Beata

Magister rehabilitacji ruchowej i manager sportu (AWF Warszawa); instruktor fitness z ogromnym doświadczeniem. Pracowała m. in. w takich klubach, jak Gymnasion czy Calypso. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Jako młodziczka i juniorka uprawiała wyczynowo piłkę siatkową w KS Polonez Warszawa, zdobywając Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski w tej dyscyplinie sportu. Licencjonowany instruktor bodyART. Prowadzi zajęcia wzmacniające i mentalne, jak.: fitball, pilates, stretching, zdrowy kręgosłup. Instruktor i szkoleniowiec formy w ciąży i facefitness. Systematycznie uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach, warsztatach i konwencjach fitness.

Monika
Wiktorow
Monika

Monika jest dyplomowanym nauczycielem jogi wg metody B.K.S. Iyengara. Jogę praktykuje od 2005 roku i jak twierdzi, od razu poczuła moc jogi w swoim ciele i umyśle, więc postanowiła iść tą ścieżką. Poza jogą zajmuje się masażem i pracą z ciałem MA-URI, a także refleksologią twarzy. Praktyka jogi zaczyna się od pracy z ciałem i oddechem. Polega to na świadomym wzmacnianiu i uelastycznianiu ciała praktyką asan (pozycji w jodze) i pranajamy (technik oddechowych). Joga oddziałuje również na narządy wewnętrzne i układ hormonalny. Praca odbywa się także na poziomie mentalnym - umysł uczy się koncentrować i podążać za kontrolowanym oddechem, ruchem, zakotwicza się w teraźniejszości. Zajęcia Moniki opierają się na wzmacnianiu poczucia mocy w ciele, przenoszenia siły wewnętrznej na ekspresję ciała i nadawaniu mu elastyczności. Na zajęciach uczniowie poznają asany - z dokładnymi instrukcjami, jak wykonać pozycję. Aby nadać płynności ruchom, często stosuję łagodne przejścia pomiędzy asanami, które nadają ciału giętkości i stabilności.

Anna
Ziółkowska
Anna

Ania jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Zdobyta wiedza akademicka, poszerzona kursami oraz licznymi międzynarodowymi konwencjami z zakresu fitness, pomogła jej w wyrobieniu własnego stylu oraz w swobodnym poruszaniu się w poszczególnych technikach, jak również pozwoliła na prowadzenie profesjonalnych zajęć w tym zakresie. Fachowa wiedza potwierdzona certyfikatami oraz międzynarodową praktyką zdobywaną w USA stanowi gwarancję wysokiej jakości zajęć. Ania to instruktor z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Pracuje jako Trener Personalny, Certyfikowany trener NIKE + TRAINING CLUB, trener wielokrotnych Mistrzów Polski i brązowych medalistów Mistrzostw Europy w aerobiku sportowym, Trener II klasy Lekkiej Atletyki, Instruktor narciarstwa zjazdowego oraz Specjalista masażu klasycznego.

Marlena
Zielińska
Marlena

Marlena to instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness oraz taniec. Od 2013 roku jest licencjonowaną instruktorką Zumba Fitness oraz członkiem ZIN (Zumba Instruktor Network). Tańczy od najmłodszych lat, a swoje pierwsze taneczne kroki stawiała w Domu Kultury „Dorożkarnia”. Od 2005 roku tańczyła w Teatrze Tańca „Test”, który ma na swoim koncie wiele wygranych w Polsce i za granicą. Oprócz występów z zespołem, Marlena tańczyła również w czterech spektaklach: „Music-call”, „Alegria Town”, „Magazyn 2084” oraz „Tak trudno”. Po wielu latach szkolenia się u różnych choreografów, trenerów polskich, jak i zagranicznych nadszedł czas na zarażanie innych ludzi pasją i wielką miłością do aktywnego trybu życia. Od 2011 roku jest instruktorem fitness, posiada dyplom IFAA Polska Instruktora Zajęć Grupowych, IFAA Zdrowy Kręgosłup, IFAA Pilates oraz IFAA Fitness Powięzi. Nieustannie doskonali swoją wiedzę na szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach. Do każdych zajęć przemyca elementy tańca oraz ćwiczenia prosto z sali baletowej. Na co dzień trenuje zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Marlena uważa, że fitness jest dobrą drogą na doładowanie się pozytywną energią.

Michał
Łapiński
Michał

Michał jest związany ze sportem od dzieciństwa. W wieku 8 lat zaczął swoją przygodę z judo, która trwała kolejne 7 lat. Rozpoczynając studia na AWF w Warszawie zainteresował się kolejną sztuką walki, jaką jest MMA- do tej pory bierze czynny udział w treningach i zawodach. Podczas studiów ukończył kurs trenera personalnego, ratownika oraz instruktora pływania. Obecnie ma rzeszę podopiecznych, którym pomaga w uzyskaniu wymarzonej sylwetki, osiągnieciu dużej sprawności fizycznej i umiejętności pływackich.

Karolina
Skowyrska
Karolina

Jej przygoda z tańcem zaczęła się w wieku 5 lat. Od tamtej pory taniec to pasja Karoliny i sposób na życie. Specjalizuje się w tańcu towarzyskim. Jest wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski zarówno w tańcach latynoamerykańskich, jaki i standardowych. W 2016 roku została v-ce Mistrzynią Polski i reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Chinach. Jest również finalistką wielu międzynarodowych turniejów tańca, takich jak: Baltic Cup, Tropicana Cup, Latin Kvartal Moskwa, Crystal Palace Cup Londyn, Finland Open, Bucharest Open, Malta Cup, Polish Cup. Karolina szkoliła się pod okiem najlepszych trenerów w Polsce i zagranicą. W 2010 roku ukończyła kurs instruktora tańca sportowego w AWFiS w Gdańsku i od tamtej pory pracuje jako instruktor tańca. Jest także magistrem psychologii. Swoją miłością do tańca stara się zarażać zarówno dzieci, pary taneczne, jak i seniorów, a przez wiedzę i umiejętności zdobyte podczas własnych treningów potrafi wytłumaczyć każdy krok.
W hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw prowadzi zajęcia taneczne z tańców latynoamerykańskich: samba, kubańska rumba, podstawy z salsy, cha-cha, czy bardzo energiczny jive. Każde zajęcia to nowy taniec, nowe kroki, nowa choreografia. Zajęcia zawsze zaczynają się od krótkiej rozgrzewki, a kończą delikatnym rozciąganiem. Przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku czy płci.

Dominika
Sasin
Dominika

Od 2008 roku z radością w sercu i pasją prowadzi zajęcia fitness. Aktualnie studiuje „ Relaksację i jogę” na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. Energetyczna, uśmiechnięta, otwarta i motywująca do działania. Wesoła, z niekończącymi się pokładami pozytywnej energii, którą zaraża grupę. Na zajęciach dba o kontakt z uczestnikami, poprawność wykonywanych ćwiczeń, świetną atmosferę i dobrą zabawę. W Doubletree swoją pracę rozpoczęła w 2018 roku.

Michał
Krzyżanowski
Michał

Michał jest absolwentem AWF, gdzie kształcił się w kierunku wychowania fizycznego. Instruktor pływania, ratownik wodny oraz opiekun kolonijny. Pływanie nie jest jednak jego jedyną pasją- ma inne pasje takie jak chodzenie na siłownie, fitness oraz gra w siatkówkę, gdzie jest aktywnym zawodnikiem jednego z klubów. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi oraz widok postępów, które robią jego podopieczni. Michał uczy pływać od prawie dziesięciu lat zarówno dzieci jak i dorosłych.

Piotr
Rogowski
Piotr

Pływanie to pasja Piotra - zaczął pływać już od najmłodszych lat i ciągle doskonali się w tej dziedzinie. Prowadzi lekcje od podstaw zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pływanie jest dla Piotra pokonywaniem własnych granic i umiejętności- potrafi zachęcić do tego każdego. Jego doświadczenie pozwoli na skomponowaniu każdemu indywidualnego programu treningowego.

Jesteśmy dla Ciebie
Napisz do nas

*Pola wymagane

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij