DoubleTree by Hilton Warsaw Hotel & Conference Centre, Warszawa
Weekend z warsztatami tanecznymi

Weekend z warsztatami tanecznymi

 • 2 noce
 • FB - Pełne wyżywienie

10-12 lipca oraz 14-16 sierpnia

Weekendowe warsztaty taneczne to propozycja wypoczynku dla osób aktywnych, które chcą zadbać o swoje ciało, nauczyć się tańczyć, szkolić już nabyte umiejętności lub po prostu dobrze się bawić!

Oferta obejmuje:

 • Zakwaterowanie na 2 doby (piątek-niedziela) z przedłużoną dobą hotelową do godziny 17:00
 • Śniadanie serwowane w Restauracji Garden
 • Lunch w formie kosza piknikowego w ogrodzie lub na tarasie
 • Dwudaniową kolację serwowaną w Restauracji Garden
 • Wybrany, 30 minutowy zabieg w The SPA (masaż pleców, masaż świecą, peeling ciała lub ekspresowy zabieg na twarz)
 • Zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorów Studia Dansinn by Malitowski, głównie w rytmach Latino
 • Poranne rozgrzewki na tarasie prowadzone przez instruktorów tańca
 • Nielimitowany dostęp do kameralnej strefy Level Up z kompleksem saun, prysznicami wrażeń i fantazyjnym jacuzzi oraz unikalnej strefy Wellness z basenem z nisko zasoloną wodą
 • Dostęp do siłowni i studia cardio fitness 

Szczegóły oferty znajdziesz TU

 

Rezerwacja pakietu dla jednej osoby od 1150 PLN.

 

Dział Sprzedaży 22 278 00 60; DoubleTreeWarsaw@hilton.com

Sport i rozrywka

Zajęcia taneczne prowadzone są przez instruktorów Studia Dansinn by Malitowski.

Łącznie 6 godzin tańca:

*piątek i niedziela - sesje 1,5 godzinne

*sobota - 2 sesje  po 1,5 godziny

W sobotę i niedzielę poranna 30 minutowa rozgrzewka na tarasie.

Nasze zasady
Zameldowanie

GODZINA PRZYJAZDU:      15:00       |       GODZINA WYJAZDU:      11:00

W związku ze zmianami w przepisach podatkowych wchodzących w życie od dnia 01.01.2020 r. uprzejmie informujemy, że  wystawienie faktury VAT możliwe będzie wyłącznie w przypadku przekazania nam numeru NIP najpóźniej w dniu dokonania rezerwacji w naszym hotelu.

Zwracamy Państwa uwagę na istotne zmiany polegające na tym, że w przypadku, jeśli nie podacie Państwo numeru NIP, wówczas zamiast faktury VAT otrzymacie Państwo Rachunek, który nie będzie mógł być wymieniony na fakturę VAT.

Polityka względem dzieci Dziecko korzystające z łóżka opiekunów - bezpłatnie do 6 roku życia. Łóżeczko dla dzieci do lat 2 - bezpłatnie. Dla dzieci od 3 lat jak i osób dorosłych dostawka płatna dodatkowo, dostępna na zapytanie Gościa. Obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 108 zł brutto (bez śniadania).  Ceny śniadań: 0-4 lata - bezpłatne, 5-11 lat 32,40 zł brutto, dzieci powyzej 12 lat i dorośli 64,80zł brutto (przy zamówieniu najpóźniej podczas zameldowania).  
Polityka względem zwierząt Hotel akceptuje zwierzęta w wybranych pokojach, za dodatkową opłatą 150zł za pobyt. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest do: • zgłoszenia pobytu zwierzęcia najpóźniej w momencie zameldowania do hotelu • trzymania zwierzęcia w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości i personelu • prowadzenia zwierzęcia na smyczy na terenie Hotelu oraz do naprawy wszelkich szkód poczynionych przez zwierzę, • niezwłocznego usuwania wszelkich nieczystości pozostawionych przez zwierzę. W pokoju może przebywać jedno zwierzę. Dozwolone jest przybywanie zwierzęcia w ogrodzie hotelowym oraz na tarasie restauracji. Przebywanie zwierzęcia w częściach gastronomicznych, SPA i Wellness jest zabronione. W przypadku niestosowania się do powyższego gość zostanie obciążony opłatą dodatkową w wysokości 500zł brutto.
Parking - informacje Miejsca parkingowe na parkingu zewnętrznym - bezpłatne. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - płatne 50 PLN brutto za dobę.
Warunki anulacji Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.
Metody płatności
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Zobacz koniecznie

Nasze pozostałe oferty

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij