Hilton Warszawa, Warszawa
Tło bannera

Dla najmłodszych Gości Dzieci

17
paź 2019
18
paź 2019
2 os.
 Kids Club
Miejsce pełne zabawy
Kids Club

W DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw nie zapominamy o najmłodszych Gościach! W naszym obiekcie znajduje się bogato wyposażona Sala Zabaw dla dzieci, w której maluchy wybawią się za wszystkie czasy. W weekendy do dyspozycji naszych Gości pozostają również animatorzy, które aktywnie zagospodarują czas każdego dziecka.

Sala zabaw
Dziecko się nie nudzi
Sala zabaw

W Sali Zabaw znajdują się: basen z piłkami, konstrukcja do wspinania, wygodne pufy do relaksu, Playstation, gry planszowe, stoliki do prac kreatywnych i manualnych oraz wiele innych.

Wirtualny spacer
Animacje
Profesjonalna opieka
Animacje

W okresie Świąt okolicznościowych w Sali Zabaw, prowadzone są animacje odzwierciedlające charakter danego Święta – warsztaty plastyczne, teatrzyki, czytanie opowiadań.

W okresie letnim animacje prowadzone są także na zewnątrz, czyli w naszym zielonym ogrodzie. Zapraszamy!

Plac zabaw w ogrodzie
Rozrywka na świeżym powietrzu
Plac zabaw w ogrodzie

W ogrodzie hotelowym została stworzona specjalna strefa ze zjeżdżalniami i innymi atrakcjami, z których dzieci mogą korzystać, ciesząc się z zabawy na świeżym powietrzu. Plac zabaw znajduje się w pobliżu strefy tarasu basenowego i Restauracji Garden co umożliwia rodzicom relaks i jednoczesną obserwację swoich pociech.

Miła atmosfera
Poznaj opinie naszych Gości
Miła atmosfera

Chyba jeden z najlepszych hoteli w Warszawie, choć znajduje się na dalekich peryferiach. Uważam to za zaletę, ze względu na ciszę, świetnie zaaranżowany ogród, miejsce do zabaw dla dzieci, niemniej jednak ma wciąż świetny dojazd do centrum. Śniadania super, napoje w barze pierwsza klasa. 

Artur Z, Google
Jesteśmy dla Ciebie
Napisz do nas

* Pola wymagane

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij