DoubleTree by Hilton Warsaw Hotel & Conference Centre, Warszawa
Organizacja przyjęcia komunijnego pod Warszawą

Organizacja przyjęcia komunijnego pod Warszawą

25
wrz 2021
26
wrz 2021
2 os.
30 lipca 2021

Pierwsza komunia to ważny dzień w życiu dziecka i jego rodziców. Jest to też wspaniała okazja do wspólnego świętowania z rodziną i przeżywania chwil pełnych emocji i wzruszeń. Przygotowania do tego wydarzenia to nie tylko rezerwacja sali na komunię i kupno prezentów. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jak zorganizować przyjęcie komunijne i o czym należy pamiętać.
Zapraszamy do lektury!

  1. Organizacja przyjęcia komunijnego pod Warszawą – rezerwacja sali na komunię

Eleganckie przyjęcie komunijne może być wspaniałym wspomnieniem na całe życie. Temu wydarzeniu towarzyszy zazwyczaj niezwykła atmosfera i dużo emocji, dlatego dobrze jest zadbać
o każdy szczegół i odpowiednią oprawę. Piękne wnętrza dodadzą elegancji i podkreślą wyjątkowość tego szczególnego dnia. Najważniejszą kwestią jest rezerwacja sali na komunię. Trzeba to zrobić z dużym wyprzedzeniem – większość rodziców już kilka miesięcy wcześniej wybiera sale bankietowe na przyjęcia komunijne. Warszawa to popularna lokalizacja, więc szukanie dostępnego miejsca na ostatnią chwilę nie będzie dobrym pomysłem. Przyjęcia komunijne pod Warszawą także cieszą się dużym zainteresowaniem. Gdy znajdziemy odpowiednie miejsce, nie zwlekajmy z decyzją i zarezerwujmy je, zanim zrobi to ktoś inny.

  1. Organizacja przyjęcia komunijnego pod Warszawą – menu na komunię

Rezerwacja sali na komunię to nie wszystko. Gdy mamy już idealny lokal, przychodzi pora na wybranie odpowiedniego menu na przyjęcie komunijne. Pamiętajmy, że mały bohater tego wielkiego dnia powinien być szczególnie zadowolony z otrzymanego posiłku. Dla najmłodszych uczestników imprezy wybierzmy dania dostosowane do ich kulinarnych potrzeb i upodobań. W niektórych lokalach będziemy mieli również możliwość skorzystania ze słodkiego bufetu, w którym znajdziemy ciasta i owoce, a także serwisu kawowego, który będzie dostępny bez ograniczeń w trakcie trwania imprezy dla naszych gości. Pamiętajmy także o torcie, który stylistyką powinien nawiązywać do charakteru wydarzenia. Pyszne torty na przyjęcia komunijne znajdziemy w ofercie wielu pracowni cukierniczych.

  1. Organizacja przyjęcia komunijnego pod Warszawą – atrakcje dla dzieci

Organizując przyjęcie komunijne, pomyślmy o dzieciach, które będą brały w nim udział i zadbajmy o to, by się nie nudziły. Rezerwując salę na komunię, upewnijmy się, że w wybranym miejscu znajdziemy atrakcje dla najmłodszych np. plac zabaw lub kącik dla dzieci, w którym będą mogły spędzić czas na wspólnej zabawie, gdy główna część imprezy dobiegnie końca. Jeśli na naszym przyjęciu spodziewamy się obecności wielu dzieci, możemy wynająć czekoladową fontannę, maszynę do waty cukrowej lub animatora, który dostarczy im wrażeń i zadba o dobry humor, zapewniając atrakcje takie jak m.in. pokazy żonglerskie, malowanie twarzy i zabawy z balonami. Zaproszenie fotografa na przyjęcie także jest dobrym pomysłem. Uwieczni on wyjątkowe chwile na zdjęciach, które będą piękną pamiątką na długie lata.

  1. Organizacja przyjęcia komunijnego pod Warszawą – dojazd i zakwaterowanie gości

Przyjęcie komunijne to również wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną i naszymi gośćmi. Zadbajmy o ich komfort nie tylko przy stole. Rezerwując salę na przyjęcie komunijne, upewnijmy się, że jest ona klimatyzowana i ma dobrą wentylację, a goście będą odpowiednio rozsadzeni. Pamiętajmy też o parkingu dla uczestników imprezy, a tym, którzy przyjadą na przyjęcie komunijne
z daleka, zapewnijmy możliwość noclegu.

 

Podsumowując, podczas przyjęcia komunijnego ważne jest stworzenie ciepłej i rodzinnej atmosfery. Istotne są także wyjątkowe dekoracje i wystrój stołów, kolorystyka i właściwe podkreślenie motywu przewodniego wydarzenia. Nasi goście nie powinni mieć problemów z dojazdem i zaparkowaniem, a dzieci muszą mieć zapewnione atrakcje, gry interaktywne i dobrą zabawę. Rezerwacja sali na komunię jest lepszym pomysłem, niż organizacja przyjęcia komunijnego w domu, gdzie – przy podobnym budżecie – ogrom obowiązków i zadań mógłby nas przytłoczyć. Pierwszą komunię powinniśmy celebrować bez stresu i pośpiechu, mając pewność, że profesjonalna obsługa sali zadba o każdy detal z należytą starannością.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij