DoubleTree by Hilton Warsaw Hotel & Conference Centre, Warszawa
Endermologia

Endermologia

Endermologia LPG to rewelacyjny zabieg na ciało - stosowany nie tylko jako niezbędna podstawa wszelkich metod wyszczuplania, modelowania i redukcji cellulitu, ale przede wszystkim w celu utrzymania organizmu w „dobrej formie”, o atrakcyjnej i zgrabnej sylwetce z naturalną stymulacją skóry, co w rezultacie wpływa na prawidłową jej strukturę.

Tylko teraz
PAKIET 10 ZABIEGÓW (10 x 40 min) w specjalnej cenie: 120 PLN / 1 zabieg

Strój płatny dodatkowo: 100 PLN

LPG Endermologie Cellu M6® Integral to ekskluzywna technologia do mechanicznej stymulacji komórek. Jest w 100% naturalną metodą przeciwstarzeniową i redukującą tkankę tłuszczową. Technologia polega na wykorzystaniu dwóch niezależnie sterowanych rolek umieszczonych w hermetycznej komorze, które w połączeniu z podciśnieniem działają wyszczuplająco oraz modelująco. Aparat Cellu M6® Integral to najnowszy aparat LPG®, łączący moc i elegancję, dzięki czemu umożliwia osiągnięcie niedostępnych wcześniej efektów zabiegów Endermologie®. Rezultatem zabiegów LPG® jest poprawa jakości tkanki, samopoczucia, przeciwdziałanie oznakom starzenia oraz zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.
Aby zabieg był skuteczny zaleca się wykonanie minimum 10 masaży o częstotliwości 2 razy w tygodniu. Dla utrzymania efektów należy wykonywać zabieg przypominający raz na miesiąc. Podczas masażu pacjent ubrany jest w specjalne ubranie ułatwiające przesuwanie głowicy po ciele, minimalizując przy tym dyskomfort zabiegu.

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ!

+48 22 278 00 75
DoubleTreeWarsaw.Spa@hilton.com

Zobacz koniecznie

Nasze pozostałe oferty

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij