DoubleTree by Hilton Warsaw Hotel & Conference Centre, Warszawa
Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa

Zabieg odmładzający, oparty na technologii hiperbarycznej, czyli tlenu pod ciśnieniem. Ten niezwykle efektywny zabieg cieszy się popularnością wśród wielu gwiazd Hollywood ze względu na możliwość wykonywania go tuż przed wielkimi wyjściami, ponieważ efekty są widoczne od razu.

Infuzja tlenowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg skierowany do osób, które chcą widocznie poprawić wygląd swojej skóry. Jest metodą odmładzania i dogłębnego nawilżania skóry na poziomie komórkowym, oparta na połączeniu dwóch technologii: terapii czystym tlenem oraz wprowadzenia w skórę składników aktywnych. Dzięki bezpośredniej aplikacji odżywczego serum w głębsze warstwy skóry, infuzja tlenowa jest niezwykle skuteczna, a rezultaty stają się widoczne niemal natychmiast po jej wykonaniu.

INFUZJA TLENOWA SMOCZA KREW

Zabieg dla skóry z występującymi przebarwieniami oraz bliznami

CZAS: 90 min. CENA: 350 zł

INFUZJA TLENOWA LASER-IQ

Zabieg dla skóry wrażliwej, naczyniowej i hypoalergicznej

CZAS: 90 min. CENA: 350 zł

INFUZJA TLENOWA SIŁA JADU WĘŻA

Zabieg o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry.

Czas 90 min. cena 400 zł

INFUZJA TLENOWA ZŁOTO BIOMIMETYCZNE

Ekskluzywny zabieg przeciwzmarszczkowy o bogatej formule ekskluzywnych składników aktywnych i naturalnym pochodzeniu: złota, białych trufli oraz kawioru.

CZAS: 90 min. CENA: 450 zł

Zobacz koniecznie

Nasze pozostałe oferty

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij